Bytový dom THURZOVKA

Objekt je situovaný na pozemku na Thurzovej ulici v katastrálnom území Stredné mesto Košice. Objekt je podpivničený s jedným podzemným podlažím a piatimi nadzemnými podlažiami.

Suterén 1.PP pozostáva z parkoviska so skladmi pre obyvateľov domu a troch vertikálnych komunikačnách jadier. Navrhnutých je 82 parkovacích miest. Vjazd do garáže je z miestnej komunikácie na Bencúrovej ulici. Na 1 NP sa nachádzajú služby pre obyvateľov, ostatné podlažia sú obytné. Každý byt obsahuje obývaciu izbu, kuchyňu, kúpeľnu, WC a jednu, dve, prípadne tri izby. V objekte je navrhovaných celkom 76 bytových jednotiek (jednoizbových, dvojizbových, trojizbových, štvorizbových). Fasáda je dotvorená vystupujúcimi a ustupujúcimi podlažiami. Strecha je plochá, čiastočne pochôdzna. Vstup do objektu je z miestnych komunikácií.

Navrhované kapacity:

  • 76 bytov (jednoizbových, dvojizbových, trojizbových, štvorizbových) - rozloha približne 5.417,30 m2
  • 82 parkovacích miest v podzemnej garáži - rozloha približne 1.940,08 m2
  • Priestory na prenájom - rozloha približne 1.170,90 m2
  • Plocha terás a balkónov - rozloha približne 919,6 m2
  • Celková zastavaná plocha - rozloha pribložne 1.442,0 m2
  • Celková úžitková plocha - rozloha približne 8.631,11 m2

Lorem ipsum je demonstrativní výplňový text

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. Století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu. Jeho odkaz nevydržel pouze pět století, on přežil i nástup elektronické sazby v podstatě beze změny.

crossmenu